penzion POHODA apartmány

Rodinný penzion s dvoupokojovými apartmány (každé apartmá až 4 lůžka + přistýlka) s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem pro vlastní vaření a samostatnými vchody. Apartmány se nachází v krásném údolí na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku a začínajících Rychlebských hor, pod Priessnitzovými lázněmi a rozhlednou Zlatý Chlum

Popis objektu: Ubytování v rodinném penzionu s dvěma samostatnýma dvoupokojovýma apartmány. Každé AP 2 - 4 os. vl.vchod z obyt. zahrady, ložnici s manželskou postelí + pokoj s kuchyňským koutkem, DVD, SAT a rozkládací postelí. Kuchyňský kout je v každém apartmá vybavený ledničkou s mrazničkou, mikrovlnou troubou , varnou konvicí, dvouvařičem, nádobím, a sušákem na prádlo + koupelnu se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. Apartmán v 1 poschodí ú venkovní schodiště je nově výbudovaný. Zahrada: Zahradní nábytek, . Letní terasa s barem. Služby: Bar v recepci. Půpískoviště, houpačka,půjčovna horských kol. Parkování v objektu. Občerstvení na letní terase. V recepci turistické poradenství, internet, Skype zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Orientační cena za noc a osobu: 
790 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Tichá 24
79081 Česká Ves
Česká republika
50° 14' 50.4564" N, 17° 13' 6.0852" E
CZ