Pension Siesta

Pension s rodinnou, pohodovou atmosférou stojí na kraji Nového Města nad Metují. Z oken útulných pokojů vidíte Sněžku i Černou horu, které dominují hřebenu Krkonoš i přehradu Rozkoš, přezdívanou východočeské moře. Nově vybavené pokoje i zahrada s terasou, krytým bazénem a krytou vířivkou lákají k odpočinku. K dispozici je společná kuchyň, vybavená vším potřebným.Penzion je skvěle položený jako výchozí bod pro turistické, cyklistické či běžkařské výlety všemi směry. Více zde: http://www.pension-siesta.cz/

Pension Siesta disponuje třemi pokoji - čtyřlůžkovým, třílůžkovým s přistýlkou a dvoulůžkovým. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu a WC. K dispozici je společná kuchyň, teráska, zahrada s terasou, za příplatek potom zastřešený bazén se slanou vodou a protiproudem a zastřešená vířivka pro pět osob. Z oken pokojů jsou krásné výhledy do okolní přírody, v každém pokoji je TV se satelitním příjmem a připojení k počítači. Obchod, restaurace a zastávka autobusu jsou vzdálené jen několik minut chůze.

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Vrchoviny 175
54901 Nové Město nad Metují
Česká republika
50° 21' 51.0876" N, 16° 8' 41.1144" E
CZ