Náchod

Pension Siesta

Pension s rodinnou, pohodovou atmosférou stojí na kraji Nového Města nad Metují. Z oken útulných pokojů vidíte Sněžku i Černou horu, které dominují hřebenu Krkonoš i přehradu Rozkoš, přezdívanou východočeské moře. Nově vybavené pokoje i zahrada s terasou, krytým bazénem a krytou vířivkou lákají k odpočinku. K dispozici je společná kuchyň, vybavená vším potřebným.Penzion je skvěle položený jako výchozí bod pro turistické, cyklistické či běžkařské výlety všemi směry. Více zde: http://www.pension-siesta.cz/
Cena od: 350 Kč
Město: Nové Město nad Metují

Ve Srubu

Nový penzion poskytující ubytování v klidném prostředí blízko Náchoda(cca 4 km), kde lze využít veškerých sportovních a kulturních služeb. Nabízíme komfortní ubytování ve stylových pokojích.
Cena od: 550 Kč
Město: Náchod

Hotel Elko

Cena od: 600 Kč
Město: Náchod

HOTEL HOLZBECHER

Hotel se nachází v malebném Babiččině údolí u přehradní nádrže Rozkoš.
Cena od: 600 Kč
Město: Česká Skalice

Penzion Krásné Časy

Penzion nabízí ubytování v příjemném a klidném prostředí s čistým venkovským vzduchem. Je ideálním místem pro strávení dovolené v každém ročním období. Doporučujeme navštívit Adršpach, ZOO Dvůrk Králové, Ratibořice, osadu Peklo, Jiráskovu chatu, pevnost Dobrošov a řadu dalších.
Cena od: 750 Kč
Město: Náchod

Penzion Rozálie

Penzion Rozálie se nachází v I. a II. patře domu na Masarykově náměstí v centru Náchoda. V této nově zrekonstruované části objektu je připravené příjemné ubytování s výhledem na náměstí, náchodský zámek a vyhlídku pod Dobrošovem.
Cena od: 750 Kč
Město: Náchod

Ubytování Ratibořice- Bungalovy Zlíč

Poskytujeme dostupné ubytování v bungalovech pro 2 osoby s možností 2-3 přistýlek v krásném kraji v sousedství tak známých míst, jako jsou Ratibořice, Babiččino údolí Viktorčin splav, Staré bělidlo, ale i například přehrada Rozkoš. Ubytováním u nás nezískáte jen střechu nad hlavou, ale i spoustu dalších výhod
Cena od: 800 Kč
Město: Česká Skalice

Hotel Bonato

Hotel Bonato se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do Polska. Jeho poloha i dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci. www.bonato.cz
Cena od: 920 Kč
Město: Náchod

Hotel U Beránka

Penzion U Beránka se nachází na náměstí v centru města Náchod, přesto však v klidném prostředí s výhledem na dominantu náchodského zámku. Naši hosté mají na výběr z ubytování v původní secesní části, nebo v moderní nově přistavené části hotelu.
Cena od: 980 Kč
Město: Náchod

Hotel Hron

Hotel Hron je historická budova, původně soukromého sanatoria z roku 1912, která byla zrekonstruovaná v letech 2005 – 2006 podle posledních evropských standardů s použitím moderních technologií a vybavení.
Cena od: 990 Kč
Město: Náchod

Stránky

Přihlásit se k odběru Náchod