Středohoří a Máchův kraj

HOTEL PORT

Hotel****PORT Máchovo jezero se nachází na břehu Máchova jezera v romantickém prostředí nedaleko hradu Bezděz.
Cena od: 0 Kč
Město: Doksy

autokemp - ubytovna SK Mšeno

Ubytování se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko.
Cena od: 200 Kč
Město: Mšeno
Ubytování a keramická dílna u sv.Petra a Pavla - Sutom a Milešovka s observatoří

Ubytování a keramická dílna u sv. Petra a Pavla - Sutom

Ubytování v kraji hradů a českého granátu. Vhodné pro romantické pobyty i rodiny s dětmi - apartmán i jednotlivé pokoje pro dva. Třebenice / Sutom, cena od 250 Kč/osoba
Cena od: 250 Kč
Město: Třebenice / Sutom

Ubytování v soukromí Bořislav

Nabízím ubytování v Bořislavi, v rodinném domě situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55. Obec Bořislav pod Milešovkou se nachází v krásném prostředí Českého středohoří 10 km od lázeňského města Teplic, cena 350 Kč/osoba.
Cena od: 300 Kč
Město: Bořislav

Dlouhyapartman

Stylově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v malebné vesničce Jestřebí s příjemnou atmosférou českého venkova. Umístění domu nabízí využití možnosti které poskytuje Máchova jezero (5 km) vyhlášené svými borovými háji. Pro milovníky turistiky a cykloturistiky doporučujeme terény Ralské pahorkatiny (10km) které vás překvapí svou divokostí jež ještě podtrhují pískovcové skalní masivy, popřípadě je možné navštívit a užít si krás klidného a turisticky vděčné chráněné krajinné oblasti Kokořínska (10km).
Cena od: 440 Kč
Město: Jestřebí

Hotel Aldek

Cena od: 450 Kč
Město: Česká Lípa

Hospoda U nás Dřemčice

Zrekonstruovaný rodinný hostinec venkovského stylu s ubytováním. Restaurace, sál, terasa, ubytování. Všechny poskytované služby jsou na vysoké úrovni, za velmi příznivé ceny.
Cena od: 500 Kč
Město: Třebívlice

***Ubytování České středohoří

Aparmánový dům nabízí ubytování v soukromí*** certifikované dle standardu EU v RD v klidném a příjemném prostředí obce, ležící na úpatí Českého středohoří.Ideální výchozí bod pro turistické, horolezecké cíle, pro pěší i cyklisty. V dosahu zimní sporty. V obci dětské hřiště, koupání a rybaření. Rodinný apartmán pro 4 - 6 osob se nachází v přízemí rodinného domu s vlastním vchodem. 
Cena od: 500 Kč
Město: Bžany

Penzion Nový mlýn

Penzion Nový Mlýn se nachází na atraktivním místě 500 m od Máchova jezera, vzdálený 80km od Teplic a 80km od Prahy. Penzion je obklopen zalesněnými kopci v krásném, klidném a romantickém prostředí na severním břehu Máchova jezera.
Cena od: 500 Kč
Město: Doksy

Aquapark Staré Splavy - Hotel Na pláži

Na pláži známého výletního střediska Máchovo jezero v lázeňské obci Staré Splavy, nedaleko města Doksy, leží zcela originální aquapark. Navštivte tento jedinečný plážový areál se spoustou neobvyklých atrakcí. Ubytování v HOTELU NA PLÁŽI, který nabízí celkem osm dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Novinkou pro letošní sezónu je možnost stanování.
Cena od: 550 Kč
Město: Doksy

Stránky

Přihlásit se k odběru Středohoří a Máchův kraj