***Ubytování České středohoří

Aparmánový dům nabízí ubytování v soukromí*** certifikované dle standardu EU v RD v klidném a příjemném prostředí obce, ležící na úpatí Českého středohoří.Ideální výchozí bod pro turistické, horolezecké cíle, pro pěší i cyklisty. V dosahu zimní sporty. V obci dětské hřiště, koupání a rybaření. Rodinný apartmán pro 4 - 6 osob se nachází v přízemí rodinného domu s vlastním vchodem. 

Rodinný apartmán pro 4 - 6 osob se nachází v přízemí rodinného domu s vlastním vchodem. Vybavení: koupelna se sprchou WC, TV + SAT, rádio, el. sporák, mikrovlnná trouba, automatická pračka, sprchový kout, k zapůjčení DVD přehrávač, autotrakční lehátko, infrapodložka k terapii. K apartmánu je k dispozici samostatná garáž, případně uzavřené parkoviště. Apartmán Mini pro 2 osoby s možností dětské přistýlky je přístavba rodinného domu. Vybavení: palanda, CD přehrávač, DVD přehrávač - na vyžádání), koupelna se sprchou a WC, přípojka k internetu, TV + SAT, vlastní příprava stravy v plně vybaveném kuchyňském koutě, lednice. Před domem zelená plocha k relaxaci - posezení - krytý pergola, grilování, zahradní nábytek, zapůjčení kola, ruské kuželky a koš. Parkování je možné na zahradě nebo v garáži. 
Pozemek : pozemek před domem k relaxaci, krytá terasa, parkovací plocha, užitková zahrada za domem, krytá i slunná terasa 

Orientační cena za noc a osobu: 
500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hradiště 8
41501 Bžany
Česká republika
50° 36' 33.3288" N, 13° 53' 2.0112" E
CZ