Dlouhyapartman

Stylově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v malebné vesničce Jestřebí s příjemnou atmosférou českého venkova. Umístění domu nabízí využití možnosti které poskytuje Máchova jezero (5 km) vyhlášené svými borovými háji. Pro milovníky turistiky a cykloturistiky doporučujeme terény Ralské pahorkatiny (10km) které vás překvapí svou divokostí jež ještě podtrhují pískovcové skalní masivy, popřípadě je možné navštívit a užít si krás klidného a turisticky vděčné chráněné krajinné oblasti Kokořínska (10km).

Stylově zrekonstruovaný objekt se nachází v malebné vesničce nedaleko Máchova jezera. Ubytovaným je k dispozici parkoviště, rozlehlá veranda, okrasná zahrada s altánem a grilem, venkovní stolní tenis, v letním období trampolína, dětské pískoviště, brouzdaliště ... . Každý apartman je vybaven TV, kuchyňskou linkou (s lednicí, varnou deskou, rychl. konvicí, nadobím, ...), vlastním soc. zařízením se sprchou a WC. V chodbičce každého z apartmánu je k dispozici prostorná skřín. U čtyřlůžkových apartmanů je samostatná ložnice. Ubytovaným je k dispozici společenská místnost, pro nejmenší dětský koutek přímo v domě.

Orientační cena za noc a osobu: 
440 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jestřebí 26
47161 Jestřebí
Česká republika
50° 36' 48.4524" N, 14° 34' 42.1644" E
CZ