Pension Svoboda

Penzion Svoboda se nachází v nadmořské výšce 890 m. n. m, na Velké sluneční pláni v Peci pod Sněžkou cca 500 m od centra. Hned vedle pensionu je dětský vlek cca 500m, vhodný pro začátečníky. K centrálním vlekům se dostanete skibusem (cca 600m), Večer či během dne si zde můžete vychutnat relaxaci ve venkovním vyhřívaném whirlpoolu.

Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu.
Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu. V letních měsících je k dispozici letní terasa se zahradním nábytkem a krásným výhledem na okolí.
Parkování celoročně přímo u penzionu. K dispozici je také úschovna kol a lyží, whirpool a pro nejmenší návštěvníky dětské hřiště a uvnitř dětský koutek. Penzion Svoboda je vhodný pro pořádání školení, různých kurzů a firemních školení.

Orientační cena za noc a osobu: 
980 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Velká Pláň 218
54221 Pec pod Sněžkou
Česká republika
50° 41' 55.4892" N, 15° 43' 52.6476" E
CZ