Hotel Energetik

Hotel Energetik *** (1 070 m n. m.) se nachází na jižním úbočí Liščí hory nedaleko sjezdovky a lanové dráhy Hnědý vrch. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje našim návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku, ale možnost strávit volné dny způsobem, který je Vám nejbližší.

Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pobyt u nás Vám zpříjemní krkonošská i mezinárodní kuchyně, restaurace, denní bar , kavárna + noční bar, hotelová recepce. Stravování v letním období - snídaně, polopenze nebo plné penze. Stravování v zimním období - polopenze nebo plné penze. Bezdrátové připojení WIFI je pro Vás k dispozici v hale hotelové recepce a v klidové zóně naproti restauraci v 1. patře hotelu. Sportovně založené hosty potěší: plavecký bazén 18x6 m, fitness, tělocvična, stolní tenis. Pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace náš hotel nabízí biliár, venkovní whirlpool, finskou saunu, infrasaunu a solárium.

Orientační cena za noc a osobu: 
490 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 56
54221 Pec pod Sněžkou
Česká republika
50° 41' 22.3404" N, 15° 42' 52.0056" E
CZ