Horská chalupa U Kožešníků

Lokalita: 
Obec Sedloňov se nachází cca 3 km od Deštné v O.h., okres Rychnov nad Kněžnou, Královehradecký kraj. Horská chalupa se nachází 500 metrů od cetra obce (od restaurace Zlatá koruna, autobusové zastávka, dětského domova Sedloňov)směrem na Deštné v O.h. Chalupa se nachází na samostatném pozemku ohraničeným živým plotem a horským potůčkem. Za chalupou malý lesík.

Nabízíme ubytování ve stylové horské chalupě, 14 lůžek (čtyři pokoje: 2 x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový), velká plně vybavená kuchyň (plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2 x lednička, toustovač), 2 x WC, 2 x sprchový kout, velká společenská místnost s BTV, internet přes WiFi, SAT, DVD, rádio. Ve společenské místnosti krb. Venkovní zahradní posezení, zahradní krb, zahradní bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domeček, ruské kuželky, pískoviště. K zapůjčení jsou míče, pálky, elektrické šipky. Vedle chalupy se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, skluzavka. Parkování u chalupy. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna.

Orientační cena za noc a osobu: 
15 000 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Sedloňov 88
51791 Deštné v Orlických horách
Česká republika
50° 20' 5.5392" N, 16° 19' 16.7664" E
CZ