Orlické hory

Pension Podlesí

Nadstandardně vybavený Pension Podlesí s možností celoročního ubytování se nachází v krásném prostředí Orlických hor, v obci Bartošovice.
Cena od: 0 Kč
Město: Bartošovice v Orlických horách

Hotel Tvrz Orlice

Hotel, restaurace a musem jsou součástí areálu středověké tvrze Orlice na okraji rybníku a lesa. Krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití.
Cena od: 0 Kč
Město: Letohrad

Ubytování Bumbálka

Na trase mezi Červenou Vodou a Králíky se v klidném prostředí malebné krajiny Orlických hor nalézá Penzion Bumbálka.
Cena od: 250 Kč
Město: Králíky

Statek U svatého Jána

Statek U svatého Jána se nachází v Kunvaldu, v klidné oblasti obklopen krásou Orlických hor. Je vybaven hřištěm pro děti, tenisovým kurtem a pingpongovým stolem. Je zde také bar ve sklípku spojený s krytým, venkovním posezením v zahradě.
Cena od: 300 Kč
Město: Kunvald

Rodinný penzion u čápa

Rodinný penzion „U čápa“ se nachází v osadě Mlýnický Dvůr, kde oceníte pohodu malé a klidné lokality, ale zároveň i výhodu blízkosti obce Červená Voda s veškerou občanskou vybaveností.
Cena od: 300 Kč
Město: Červená Voda

Chata Neratov

Chata se nachází v obci Neratov, který leží uprostřed Orlických hor v údolí ohraničeném od západu Anenským vrchem a z východu Divokou Orlicí. Chata je vhodná nejen k rodinné rekreaci, ale i k pořádání kurzů, škol v přírodě, k rodinným oslavám apod. Celková kapacita chaty je 38 míst + 14 přistýlek. Chata stojí u klidné obecní cesty, parkoviště je přímo u chaty.
Cena od: 320 Kč
Město: Rokytnice v Orlických horách

Penzion Ubytování u Vorlíčků

V penzionu u Vorlíčků, který se nachází v nádherném podhorském městečku Jablonném nad Orlicí. Je umístěn v centru památkové zóny na náměstí 5. května čp 32.. Město Jablonné nad Orlicí nabízí celoročně dobrou možnost sportovně rekreačního vyžití, dobrého stravování a veškerého servisu.
Cena od: 399 Kč
Město: Jablonné nad Orlicí

Hotel U Splavu

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Divoké Orlice nedaleko centra města Kostelce n/Orlicí v klidném a malebném údolí rekreace a sportu „Pod Strání“, Lesoparku „Lipová stráň“.
Cena od: 400 Kč
Město: Kostelec nad Orlicí

Penzion Na Čertovce

Restaurace a penzion Na Čertovce se nachází v malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor.
Cena od: 435 Kč
Město: Králíky

Sokolí Hnízdo

Cena od: 490 Kč
Město: Rychnov nad Kněžnou

Stránky

Přihlásit se k odběru Orlické hory