Výsledky vyhledávání ubytovacích zařízení v Česku

Vyhledávání: - Šumava - Hotel

Zpět na hledání

Aparthotel Šumava 2000

Rodinný hotel na Šumavě zaměřený na pobyty rodin s malými dětmi (2 děti do 10 let na pokoji s rodiči ZDARMA) = komfortní ubytování a služby na vysoké úrovni jsou samozřejmostí, navíc bohatá nabídka pobytů s programem pro děti : výuka lyžování, výtvarné dílny, hry, cvičení s miminky ...
Cena od: 2 551 Kč
Město: Kašperské Hory

Garni & Apartman hotel Albatros

Hotel Albatros***, v srdci šumavské přírody, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek i pro pořádání kongresů nebo fi remních akcí. Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady. Lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit. Vhodný pro rodiny s dětmi i pro firemní akce.
Cena od: 1 050 Kč
Město: Přední Výtoň

Hotel BARBORKA

Rodinný hotel Barborka se nachází na pravé straně Lipenského jezera. Naši hosté ocení především klid a nádhernou okolní přírodu.
Cena od: 1 180 Kč
Město: Přední Výtoň

Hotel FILIP

Nový rodinný hotel FILIP se nachází na jižním svahu vodní nádrže Lipno nad Vltavou nad rekreačním střediskem Marina Lipno.
Cena od: 650 Kč
Město: Lipno nad Vltavou

Hotel FONTÁNA

Hotelový komplex je situován v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady.
Cena od: 820 Kč
Město: Horní Planá

Hotel KAŠPERK

Hotel Kašperk nabízí ubytování v šumavském městě Kašperské Hory ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské kuchyně. Hotel Kašperk je vhodný nejen pro relaxace a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody, ale také pro konference a svatby.Kašperské hory a okolí hotelu jsou ideální pro turistické výlety, sportovní aktivity a v blízkosti je mnoho kulturních památek. Možnost lyžování, kolo, golf, plavání, relaxace, inline bruslení, letání, rybolov či jízda na koních.
Cena od: 1 500 Kč
Město: Kašperské Hory

Stránky