Garni & Apartman hotel Albatros

Hotel Albatros***, v srdci šumavské přírody, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek i pro pořádání kongresů nebo fi remních akcí. Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady. Lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit. Vhodný pro rodiny s dětmi i pro firemní akce.

Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy, přímo na břehu Lipenské přehrady. Garni Hotel Albatros nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Z terasy každého pokoje se můžete pokochat překrásným výhledem na jezero a okolní přírodu. Kouzlo celého panoramatu dokresluje farní kostel sv. Filipa a Jakuba, který stojí uprostřed vesničky nedaleko hotelu. Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem. Hotel Albatros je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek i pro pořádání kongresů nebo firemních akcí.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 050 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Přední Výtoň - Lipno
38273 Přední Výtoň
Česká republika
48° 37' 48.7704" N, 14° 9' 51.3396" E
CZ