Aparthotel Šumava 2000

Rodinný hotel na Šumavě zaměřený na pobyty rodin s malými dětmi (2 děti do 10 let na pokoji s rodiči ZDARMA) = komfortní ubytování a služby na vysoké úrovni jsou samozřejmostí, navíc bohatá nabídka pobytů s programem pro děti : výuka lyžování, výtvarné dílny, hry, cvičení s miminky ...

Ideální prostředí pro celoroční rodinnou dovolenou v šumavském městečku Kašperské Hory, na hranicích národního parku Šumava. Nabízíme studia a apartmány s koupelnou, plně vybaveným kuchyňským koutem a TV/SAT, veškeré dětské vybavení (postýlky, jídelní židličky, vaničky, chůvičky atd.) poskytujeme zcela zdarma, až dvě děti do 10 let na pokoji s rodiči mají ubytování zcela ZDARMA. Kvalitní relaxační centrum se saunou, vířivkou, parní lázní, fitness, turbosoláriem, venkovní solárně vyhřívaný bazén. Pro rodiny s dětmi Centrum volného času = herny, tělocvična, velká zahrada, programy pro děti i rodiče, hlídání dětí.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 551 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Náměstí 8
34192 Kašperské Hory
Česká republika
49° 8' 39.3972" N, 13° 33' 22.1616" E
CZ