Vltavanka

Penzion s restaurací je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady v obci Županovice. Poloha je jako určená k vodním radovánkám, místem pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí. Mezi snadno dosažitelné kulturní atrakce lze zahrnout rokokový zámek Dobříš s francouzským a anglickým parkem, Hornické muzeum v Příbrami, Muzeum zlata v Novém Kníně nebo návštěva Pepy v Sedlčanech..

Ubytování je možné v 10 pohodlných pokojích pro 1-5 osob, které jsou rozestýlány dle počtu hostů. 1 pokoj (turistikcý) je pro 10 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a samostatný vchod. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj.
Stravování formou polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. V době podávání oběda je restaurace nekuřácká. Pro Váš volný čas je u penzionu připraveno volejbalové a nohejbalové hřiště a pro Vaše děti dětské hřiště s kolotočem, klouzačkou a houpačkami. Restaurace, letní terasa, kongresový sál (firemní akce, svatby, večírky, školení, soustředění).

Orientační cena za noc a osobu: 
790 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Županovice 47
25208 Slapy
Česká republika
49° 48' 53.9136" N, 14° 23' 52.1124" E
CZ