SKALNÍ MLÝN

Pensionu SKALNÍ MLÝN leží na břehu řeky Metuje, přímo uprostřed mezi proslulými Adršpašskými a Teplickými skalami. Vstupy do těchto skal se nachází přibližně 1,5 km od pensionu - bývalého mlýna, který byl postaven kolem roku 1860.

V pensionu SKALNÍ MLÝN je k dispozici ubytování v sedmi pokojích, z nichž jich je pět dvoulůžkových s možností přistýlky, jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden vícelůžkový apartmán oddělený dveřmi. Celková kapacita pensionu je 27 osob. Každý z pokojů je vybaven dobovým selským nábytkem, přičemž postele při zachování původního vzhledu jsou upraveny tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na zdravý spánek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V celé budově mlýna není dovoleno kouřit. Kromě restaurace mohou naši hosté v průběhu pobytu navštěvovat společenskou místnost – repliku staré mlýnice, kde mohou využívat knihovnu, televizi, DVD přehrávač, internet, hrát stolní hry nebo se občerstvit čajem či kávou. K pensionu patří rozlehlé bezplatné parkoviště. V těsné blízkosti pensionu je k cenově výhodnému a romantickému ubytování u lesa využíváno 6 dřevěných chatek. Kapacita chatky je maximálně 5 osob, přičemž v přízemí chatky jsou umístěny 2 postele, v patře pak 3 přistýlky včetně lůžkovin. V chatce je osvětlení a elektrická přípojka, kterou lze však použít pouze k dobytí telefonu, videokamery apod.Hosté mají k dispozici plně vybavené společné sociální zařízení, které se nachází v pensionu cca 20m od chatek.

Orientační cena za noc a osobu: 
495 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Dolní Adršpach
54957 Adršpach
Česká republika
50° 37' 7.5468" N, 16° 6' 25.3584" E
CZ