Broumov

U Krtilu

Nabízíme ubytování v Královohradeckém kraji ve Velkých Svatoňovicích, na úpatí Jestřebích hor jenž jsou vstupni branou pro Krkonoše, Adržbach, Stolove hory, Kladské pomezí.
Cena od: 200 Kč
Město: Velké Svatoňovice

Pension Dita - Adršpach

Pension DitaRodinný pension s centrální polohou v překrásné oblasti CHKO Adršpach -Teplické skály.
Cena od: 400 Kč
Město: Adršpach

Penzion Adršpach

Cena od: 450 Kč
Město: Adršpach

SKALNÍ MLÝN

Pensionu SKALNÍ MLÝN leží na břehu řeky Metuje, přímo uprostřed mezi proslulými Adršpašskými a Teplickými skalami. Vstupy do těchto skal se nachází přibližně 1,5 km od pensionu - bývalého mlýna, který byl postaven kolem roku 1860.
Cena od: 495 Kč
Město: Adršpach

PENZION ZÁMEČEK

Penzion Zámeček se nachází 100 metrů od lyžařských vleků v lyžařském středisku Janovičky. Renovovaný zájezdní hostinec se datuje na začátek 20. století a nabízí terasu s panoramatickým výhledem. Standardem každého pokoje je bezplatné Wi-Fi a kabelová TV. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami. Česká a mezinárodní jídla si můžete vychutnat v restauraci nebo na terase. V létě mohou hosté sejít na zahradní terasu a užít si gril. Zámeček je situován v chráněné krajinářské oblasti Broumovsko. Krásná přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály je vzdálená jen 20 km.
Cena od: 770 Kč
Město: Heřmánkovice
Přihlásit se k odběru Broumov