Penzion Podzámčí

Tento náš penzion v Jaroslavicích je nově zrekonstruován ze starých selských stavení. U nás se tedy můžete ubytovat v moderních, nových pokojích, které však mají svůj nádech historie, která k našemu okolí patří.

Penzion Podzámčí nabízí osm dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a zapůjčení dětských postýlek z d a r m a, restauraci, vinárnu, půjčovnu kol, nově budujeme i bowlingové dráhy. Všechny pokoje jsou NOVĚ vybaveny. Nabízí vlastní sociální zařízení, velkou televizi, dvoulůžka v patře s výhledem na nebe, ktekterým vedou mlynářské schody. Ubytování je tak velice stylové a příjemné a nabízí cenu od 350 noc/os. (čtyřlůžkový pokoj). Náš penzion naleznete cca 15min jízdy na východ od města Znojma. A můžete se u nás uvytovat také pokud ubytovací kapacity Znojma nestačí jako například v době konání Znojmeského historického vinobraní. Obce Jaroslavice má běžnou občanskou vybavenost, která odpovídá její velikosti a přesto nabízí příjemnou intimitu i vyžití. Je známa především díky dlouhé tradici rybníkářství, a proto si i Vy můžete v okolí ubytování zarybařit.

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Družstevní 79
67128 Jaroslavice
Česká republika
48° 45' 21.3012" N, 16° 14' 4.3368" E
CZ