penzion Horka

Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd. Lokalita je typická pro Ještěd a okolí, od penzionu je nádherný výhled na údolí Máchova kraje. Ideální místo pro lyžování, turistiku, cyklistiku. Pouze 3 zastávky autobusu od lanovky (13 min.) Vás dělí od Ski areálu Ještěd. V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře (po domluvě i obědy). Vybavena je projektorem a TV, stylovým barem. Je zde možnost salonku pro 15 lidí nebo pronájmu sálu pro 90 osob. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy)

V penzionu se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Kuchyně je domácí, s ojedinělou nabídkou opékaných beskydských sýrů. Na objednávku se v neděli podává pečená husa s domácím knedlíkem a se zelím. K dispozici je wifi po celém objektu, plátno s projektorem a televizí. S restaurací je spojen sál, kde je možné konat školení (100 osob), a jeviště pro hudbu či divadlo. Přímo u penzionu je k dispozici travnatá oplocená plocha, kde pro Vás připravujeme různé sportovní aktivity. Po dohodě lze pronajmou tréninkovou fotbalovou plochu, tenisové kurty i s trenérem. V těsné blízkosti se nachází koupaliště.

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hoření Paseky 12
46343 Světlá pod Ještědem
Česká republika
50° 42' 49.7988" N, 14° 57' 38.5848" E
CZ