Luhačovice

FONTÁNA Hotel Luhačovice

Hotel s celoročním provozem je situován v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady.
Cena od: 350 Kč
Město: Luhačovice

Penzion Hubert

Penzion Hubert je ve stylu domácího prostředí. Nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmá. U všech je možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a s možností zapůjčení televizoru. Skupinovým pobytům je k dispozici příjemné posezení v baru. Parkování je zajištěno na dvoře penzionu. Můžete si u nás uschovat jízdní kola, popřípadě jiné sportovní nářadí. Je možný také pobyt se psem.
Cena od: 600 Kč
Město: Luhačovice

Penzion Stella

Nově vybudovaný rodinný penzion Stella leží v bezprostřední blízkosti centra lázeňského města Luhačovice.Nedaleko se nachází krytý bazén a jeden z nejznámějších luhačovických pramenů Aloiska. Penzion zajišťuje vysoký standard ubytování , nabízí též možnost zajištění relaxačních i lázeňských procedur. Penzion Stella je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a zázemí u nás najde i Váš pes, kočka či jiný domácí mazlíček.
Cena od: 675 Kč
Město: Luhačovice

Hotel a valašský šenk Ogar

Hotel a valašský šenk OGAR - masáž těla i ducha! Rodinný hotel nabízí místečko, kde si můžete odpočinout, posedět a dobře se najíst, nebo si poslechout dobrou muziku a ubytovat se v moderních a pohodlných pokojích s veškerým vybavením. V našem wellnes centru se můžete ozdravit ve finské sauně, nebo při relaxační masáži. Ve valašském šenku, který nerozeznáte od pravé valašské hospody, pro Vás připravujeme chutné speciality valašské, ale i mezinárodní kuchyně. A aby Vám ještě více chutnalo, zahrají Vám naši nejlepší muzikanti. Jarek Nohavica po návštěvě Ogaru řekl: "Kdo tam nebyl, neuvěří!" Těšíme se na Vás!!!
Cena od: 790 Kč
Město: Luhačovice

Penzion Růža

Proč navštívit penzion Růža * * *  Luhačovice? 1. lázeňské a wellness procedury 2. kongresy a semináře - městský dům kultury Elektra 3. lokalita umístění  - penzion se nachází přímo v srdci lázní Luhačovic, v těsné blízkosti římskokatolického kostela sv. Rodiny, léčivých pramenů a  lázeňské  kolonády 4. vynikající dostupnost - autobusového i vlakového nádraží, cukrárny, kavárny a restaurace 5. kulturní a sportovní vyžití - kino, divadlo, taneční zábavy, nově otevřený krytý plavecký bazén, síť cyklostezek
Cena od: 850 Kč
Město: Luhačovice

Vila Jiřinka

Prvorepubliková vila s původním názvem "Vila Jiřinka" se nachází v samém centru lázeňského města Luhačovice.Vila prošla v roce 2011, po změně majitelů, náročnou stavební a technologickou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je proměna do konečné podoby architektonicky moderního a pohodového wellness hotýlku rodinného typu.
Cena od: 890 Kč
Město: Luhačovice

Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka**** s výhledem na Luhačovickou přehradu, 20 minut vycházkovou chůzí od lázeňské kolonády. Relax i aktivní odpočinek, skvělá kuchyně, milý personál.
Cena od: 990 Kč
Město: Luhačovice

HOTEL VEGA

Hotel v poklidném prostředí lázní Luhačovice nabízí ubytování v kombinaci s wellness centrem a sportovním areálem.
Cena od: 1 300 Kč
Město: Luhačovice

Lázeňský & wellness hotel Niva II.

Lázeňský & wellness hotel Niva II. nabízí v jednom komplexu ubytování, stravování, 40 léčebných a 15 wellness procedur! Dále venkovní a vnitřní bazény, konferenční místnost, stylová restaurace, salonky, dětské hřiště, atd. Vhodné pro soukromé i firemní pobyty.
Cena od: 1 495 Kč
Město: Luhačovice

Wellness hotel Rezidence Ambra

Wellness hotel Rezidence Ambra v Luhačovicích je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí velmi kvalitní ubytování v nadstandardně prostorných pokojích, výbornou kuchyni s bohatým výběrem jídel a nápojů a relaxaci v Centru vitality.
Cena od: 1 800 Kč
Město: Luhačovice

Stránky

Přihlásit se k odběru Luhačovice