FONTÁNA Hotel Luhačovice

Hotel s celoročním provozem je situován v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady.

Hotel s celoročním provozem je situován v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady.Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci. Hotel je svým vybavením vhodný jak pro letní a zimní rekreaci, tak pro sportovní a vzdělávací kurzy, společenské či rodinné oslavy a kongresovou turistiku. Hotel je pro individuální hosty provozován jako BED & BREAKFAST – snídaně kontinentální rozšířená, občerstvení na recepci. Obědy - večeře individuálně v blízké restauraci Kapacitní možnosti hotel dovolují uspořádání středně velkých národních i mezinárodních kongresů, konferencí, prezentací firem, školení, jednání a incentivních akcí. Pro firemní akce a skupiny jsou samozřejmostí snídaně formou bufetu, obědy,večeře včetně rautů a jakéhokoliv občerstvení. Hotel nabízí kopletní lázeňskou péči včetně vstupní lékařské prohlídky v partnerském lázeňském domu Praha, který je vzdálen cca 600m. Sportovní areál „GOLF“ leží100m od hotelu. Můžete využít 3 tenisové kurty s umělým povrchem (v zimním období je v provozu krytá tenisová hala), automatická kuželna (dvoudráha), hřiště na míčové hry (povrch betonový) a minigolf.

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jurkovičova Alej 858
76326 Luhačovice
Česká republika
49° 6' 55.4832" N, 17° 46' 14.502" E
CZ