Děčínsko a Lužické hory

Apartments Janův Důl

Vítejte v Apartments Janův Důl - Vašem přechodném domově na severu Čech - v kraji Karolíny Světlé. Vesnička Janův Důl je přilehlá k jižnímu svahu hory Ještěd, na kterou uvidíte z okna každého Vašeho apartmánu.
Cena od: 0 Kč
Město: Janův Důl

Ubytování U LAMY

Ubytování v Českém Švýcarsku, na hranici Lužických hor a Saského Švýcarska. Přivítají vás lamy guanako. Krásná Lípa, cena 300 Kč/osoba
Cena od: 300 Kč
Město: Krásná Lípa

Penzion Nový Svět

Vítáme Vás v penzionu Nový Svět, který se nachází v malebné krajině Českosaského Švýcarska, obci Růžová.
Cena od: 310 Kč
Město: Arnoltice

Fara maltézských rytířů

Nově zrekonstruovaná, památkově chráněná, barokní fara postavená kolem r. 1750 Řádem maltézských rytířů nabízí dva samostatné stylové apartmány pro 4 a 5 osob. Fara se nachází v obci Horní Libchava u České Lípy, na rozhraní Lužických hor, Kokořínska, Českého Středohoří, nedaleko Národního parku České Švýcarsko a Máchova kraje.  
Cena od: 350 Kč
Město: Horní Libchava

Penzion Braun

Penzion Braun se nachází na území národního parku "Českého Švýcarska" a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě.
Cena od: 370 Kč
Město: Rybniště

Hotel Napoleon

Hotel Napoleon leží 1500m od exitu 87na dálnici D8 3 km od hraničního přechodu Petrovice-SRN. Je ideálním místem při nebo z cest do severských států (Dánsko,Švédsko,Norsko) popř.severní Německo atd. Nachází se na hřebenu východních Krušných hor a je jejich posledním hotelem před Nakléřovským průsmykem a Labskými pískovci(Tisá, Děčínský Sněžník, Českosaské Švýcarsko se soutěskami ve Hřensku).
Cena od: 380 Kč
Město: Petrovice

Pension Laura

Cena od: 400 Kč
Město: Chřibská

Penzion Jana

Penzion a restaurace, který se nachází na rozhraní NP České Švýcarsko a CHKO Lužické hory.
Cena od: 490 Kč
Město: Horní Podluží
Lovecká chata na Tokáni

Lovecká chata Na Tokáni

Chata se nachází v centru Národního parku České Švýcarsko . Celková kapacita je 25 lůžek. Je využívána pro rodinnou rekreaci, školící a ostatní hromadné akce. Obec Chřibská. Cena 500 Kč/os
Cena od: 500 Kč
Město: Chřibská

Penzion Euroclub

Penzion - vila Euroclub je charakteristická svým čistým secesním stylem a najdete ji v městečku Česká Kamenice známé svou bohatou historií. Toto starobylé městečko naleznete 20 km od města Děčína na rozhraní tří chráněných oblastí Labské pískovce,Lužické hory a České Středohoří.
Cena od: 500 Kč
Město: Česká Kamenice

Stránky

Přihlásit se k odběru Děčínsko a Lužické hory