Lovecká chata Na Tokáni

Chata se nachází v centru Národního parku České Švýcarsko . Celková kapacita je 25 lůžek. Je využívána pro rodinnou rekreaci, školící a ostatní hromadné akce. Obec Chřibská. Cena 500 Kč/os
Lovecká chata na Tokáni

Původní chata z 30. let minulého století je umístěna hluboko v lesích Národního parku České Švýcarsko v nadmořské výšce 440 m. Nabízí dvou, tří, čtyřlůžkové pokoje a apartmán s celkovou kapacitou 25 lůžek. Každý pokoj je vybaven TV, minibarem a vlastním hygienickým zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), které je umístěno mimo pokoj. K vybavení chaty patří restaurace s kapacitou 24 osob s možností celodenního stravování a salonek pro 15 osob. Dále je možnost využití posilovny,Wifi a zapůjčení horských kol. Snídaně jsou v době rekreací podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. Parkování je zajištěno u objektu a pro ubytované hosty je zdarma. V Lovecké chatě je možná platba platebními kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, JCB Cards. Nejbližší bankomat je v České Kamenici cca 25 Km.

Zajímavosti okolí : Pravčická brána - symbol NP České Švýcarsko, je největším přírodním skalním mostem v Evropě.
Soutěsky Hřensko plavba na lodičkách na řece Kamenici
Skalní hrady, vyhlídky, rozhledny
Pavlinino údolí, Kyjovské údolí, Zadní Jetřichovice ( zaniklá obec), podzemní továrna Rabštejn - Jánská

www.tokan-loveckachata.cz

Orientační cena za noc a osobu: 
500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Rynartice 82, P.O.Box 12
407 44 Chřibská
Česká republika
50° 52' 39.2088" N, 14° 24' 49.7592" E
CZ