Česká Kamenice

Ubytování U LAMY

Ubytování v Českém Švýcarsku, na hranici Lužických hor a Saského Švýcarska. Přivítají vás lamy guanako. Krásná Lípa, cena 300 Kč/osoba
Cena od: 300 Kč
Město: Krásná Lípa

Penzion Braun

Penzion Braun se nachází na území národního parku "Českého Švýcarska" a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě.
Cena od: 370 Kč
Město: Rybniště
Lovecká chata na Tokáni

Lovecká chata Na Tokáni

Chata se nachází v centru Národního parku České Švýcarsko . Celková kapacita je 25 lůžek. Je využívána pro rodinnou rekreaci, školící a ostatní hromadné akce. Obec Chřibská. Cena 500 Kč/os
Cena od: 500 Kč
Město: Chřibská

Penzion Euroclub

Penzion - vila Euroclub je charakteristická svým čistým secesním stylem a najdete ji v městečku Česká Kamenice známé svou bohatou historií. Toto starobylé městečko naleznete 20 km od města Děčína na rozhraní tří chráněných oblastí Labské pískovce,Lužické hory a České Středohoří.
Cena od: 500 Kč
Město: Česká Kamenice

Pension Mencl

Pension Mencl se nachází v Horní CHŘIBSKÉ. Rekreační pobyty v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti.
Cena od: 600 Kč
Město: Chřibská

Penzion Kamzík

Penzion leží na úpatí hory Studenec (736 m) v obci Studený. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti jsou též sklářská města Nový Bor, Kamenický Šenov.
Cena od: 800 Kč
Město: Česká Kamenice

Pytloun Hotel Ostrov

Náš Čtyřhvězdičkový Hotel Ostrov se nachází v krásném a klidném prostředí lesů, skal a rybníků, a je ideálním místem pro strávení nezapomenutelného víkendu nebo rodinné dovolené. Hotel s vnitřním vyhřívaným bazénem.
Cena od: 1 199 Kč
Město: Tisá
Přihlásit se k odběru Česká Kamenice