Bystřice nad Pernštejnem

Chata Trnávka

Chata Trnávka

Nabízíme Vám rekreační chatu Trnávka, vystavěnou na břehu přehradní nádrže Želiv (Trnávka) na Pelhřimovsku. Odpočinek, vodní sporty, cyklistika, turistika, rybaření, lesy a mnoho dalšího na Vás čeká v regionu na hranicích mezi Jižními Čechami a Vysočinou.
Cena od: 200 Kč
Město: Červená Řečice, okr. Pelhřimov

U Borůvků

Poskytujeme celoroční ubytování na Vysočině v klidném prostředí venkova, nedaleko městečka Měřín u Velkého Meziříčí. Komfortní ubytování v podkrovních pokojích v domě majitele se samostatným vchodem. Geršov, cena 250 Kč
Cena od: 250 Kč
Město: Geršov
Celý Q RANCH z dálky

Q RANCH u pramene Dyje Bezděkov + wellnes

Moderně zrekonstruovaný ranč s chovem cca 60 koní plemene Quarterhorse. Ubytování od turistické kategorie za 250 Kč do luxusní za 550 Kč na osobu a noc. vyjížďky od jedné hodiny po týdenní putování na koních . WELLNESS - vířivka, masérna, masážní sprcha, sauna, solná jeskyně s kinem.
Cena od: 300 Kč
Město: Bezděkov
Chalupa U Nas  leto

Chalupa U Nás

Chalupa v těsné blízkosti skanzenu Veselý kopec v krásném koutu Vysočiny, Železných hor a Podoubraví.
Cena od: 300 Kč
Město: Hlinsko Veselý Kopec

Penzion Zubr

Penzion Zubr je rekreační a ubytovací zařízení s venkovním bazénem a restaurací, v nádherné přírodě Českomoravské Vrchoviny.
Cena od: 350 Kč
Město: Nedvědice

Apartmány Karasín

Ubytování v nových apartmánech na Vysočině za příznivé ceny!
Cena od: 400 Kč
Město: Bystřice nad Pernštejnem

Depandance Colorado Grand

Westernové městečko Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v ČR. Kombinace kvalitního ubytování, zábavy a krásné přírody z něj dělá unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.
Cena od: 400 Kč
Město: Zvole

Závrší

Cena od: 400 Kč
Město: Olešnice

Ubytování na hájence

Ubytování na hájence nabízí k dispozici: Velký apartmán 8 lůžek, možnost přistýlky Malý apartmán 4 lůžka Lovecký apartmán 5 lůžek Zamilovaný apartmán 2 lůžka, možnost přistýlky. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, sociálním zařízením.
Cena od: 400 Kč
Město: Bystřice nad Pernštejnem

Lesní penzion Podmitrov

Penzion Podmitrov odpočinek i aktivní turistika leží uprostřed cesty mezi bránou Českomoravské vysočiny Tišnovem a Novým Městem na Moravě. Je schováno v údolí řeky Bobrůvky uprostřed lesů. Necelých pět minut chůze nad střediskem se nalézá zřícenina hradu Mitrova (asi ze 13. století), podle kterého byla pojmenována nejbližší vesnice Mitrov (1,5 km).
Cena od: 420 Kč
Město: Strážek

Stránky

Přihlásit se k odběru Bystřice nad Pernštejnem