Chata Trnávka

Nabízíme Vám rekreační chatu Trnávka, vystavěnou na břehu přehradní nádrže Želiv (Trnávka) na Pelhřimovsku. Odpočinek, vodní sporty, cyklistika, turistika, rybaření, lesy a mnoho dalšího na Vás čeká v regionu na hranicích mezi Jižními Čechami a Vysočinou.
Chata Trnávka

Rekreační chata Trnávka je pěkná zděná budova o dvou patrech a sklepem s garáží. V prvním patře naleznete plně vybavenou kuchyň, obývací prostory a v chodbě koupelnu s WC. Ve druhém patře jsou umístěné dvě ložnice s celkovým počtem 6 lůžek. Venkovní prostory tvoří oplocená (živý plot) zahrada se zahradním nábytkem, grilem a ohništěm. Pro Vaše nejmladší je k dispozici dětský kočárek a cestovní postýlka.
Přehradní nádrž Želiv je od chaty vzdálená cca. 120 metrů, zde je Vám k dispozici laminátová pramice. Okolí nabízí nepřeberné množství turistických cílů jako jsou města Pelhřimov, Humpolec, Červená Řečice či Želiv. Ke zhlédnutí jistě stojí hrad Kámen, vrch Křemešník, kaskáda tří přehrad spadajících do povodí Vltavy a mnoho dalších cílů.

Restaurace, obchody, pošta, autobusová zastávka a další občanská vybavenost se nachází v městečku Červená Řečice, jež je vzdáleno cca. 1 km.
Vyjma zmíněné lodě jsou na chatě návštěvníkům k dispozici dvě horská kola, stůl na ping-pong a společenské hry.
Chata je pronajímána jako celý objekt v týdenní intervalech.

V obdobích mimo sezónu jsou možné i kratší termíny, či víkendové pobyty. Cena je 6.500,- Kč v mimosezoně (měsíce květen, červen, září, říjen) a 8,500,- Kč v hlavní sezóně (červenec, srpen).

WWW stránky: www.chata-trnavka.webnode.cz

Orientační cena za noc a osobu: 
200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Červená Řečice, okr. Pelhřimov
Česká republika
49° 30' 41.0472" N, 15° 10' 42.798" E
CZ