Hotel Albatros Active

Hotel Albatros Active se nachází v blízkosti centra města Prachatice. Hotel disponuje 26 reprezentativně a útulně vybavenými pokoji, restaurací s kapacitou 100 osob a nabídkou širokého spektra dalších služeb.

Hotel se nachází u centra města, v těsné blízkosti Sportovního areálu a fotbalového hřiště Tatran Prachatice
Hotel disponuje 26 reprezentativně a útulně vybavenými pokoji, restaurací s kapacitou 100 osob a nabídkou místní gastronomie. Samotný hotel nabízí možnost pronájmu hřiště na fotbal s přírodním trávníkem nebo s umělým povrchem 3. generace, dvou venkovních kurtů s antukou, U rampu, mini rampu, halu s 12-ti stoly na stolní tenis, pronájem haly s umělým povrchem na sálovou kopanou, volejbal, basketbal, běžecké tratě s umělým povrchem, šest venkovních tenisových kurtů, oválná dráha na in-line, velký plavecký bazén, dětský bazén, parní lázeň, aquapark Hulák.
Dále hosté mohou využívat služby wellness centra v Hotelu Relax – bazén s protiproudem, vířivka, finská sauna, squashové kurty, thajské, havajské, filipínské masáže, masáže lávovými kameny, zábaly, peelingy, kosmetické služby, manikura, pedikura, půjčovna kol, in line bruslí, lyží, atd.
Naším cílem je nabídnout turistům co nejlepší kvalitu ubytování, perfektní služby, rady a kompletní pomoc při návštěvě Prachatic a jižních Čech, to vše v příjemné domácí atmosféře.
Těšíme se na všechny hosty, protože každý host je spolutvůrcem stále vyšší kvality služeb našeho hotelu a budování jeho tradice. Dovolená v Prachaticích je možná po celý rok, protože každé roční období zde má svůj jedinečný nádech. Budeme velmi rádi, vyberete-li si pro Váš pobyt právě náš hotel.
■informační turistické služby ■přijímáme platební karty ■suvenýry ■internetové připojení Wi-Fi ■bezplatný vstup do hotelového wellness centra Hotelu Relax ■hotelový trezor ■kopírování, faxování ■sekretářské služby ■přistýlka, dětská postýlka

Orientační cena za noc a osobu: 
840 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Stadionu 397
38301 Prachatice
Česká republika
49° 0' 35.4312" N, 14° 0' 12.456" E
CZ