Hostel Hvězda

V samém centru Chebu,v hotelovém komplexu hotelu Hvězda,nabízí levné ubytování Hostel Hvězda.Pro hosty jsou připraveny prosté,ale čisté pokoje a veškeré hotelové služby.Non stop recepce,WIFI,restaurace,vlastní parkoviště,garáže pro motocykly a jízdní kola,ale především cenová dostupnost pro všechny jsou hlavními přednostmi hostelu.

Hostel se jako jediný v Chebu nachází přímo na náměstí historického centra.Nejatraktivnější pamětihodnosti a kulturní stánky jsou pěšky dosažitelné během několika minut.S jejich výběrem a nabídkou ochotně poradí recepce,která je hostům k dispozici 24 hodin denně. Hostel Hvězda nabízí klidné,čisté  ubytování ve 21 jedno až třílůžkových pokojích se společným příslušenstvím.Pro náročnější klientelu jsou připraveny pokoje s TV,koupelnou s WC a sprchou nebo vanou s celkovou kapacitou 44 osob.Hostům je k dispozici vlastní parkoviště a garáže pro motocykly a jízdní kola.Restaurace,která se nachází v budově,má kapacitu 110 míst + 60míst na terase a je otevřená denně od 7:00 do 22:00 hodin.

Orientační cena za noc a osobu: 
490 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4-6
35002 Cheb
Česká republika
50° 4' 48.0432" N, 12° 22' 13.0044" E
CZ