Západočeské lázně

Dalibor

Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Akademik Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží, disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 trojlůžkovými a 1 čtyřlůžkovém pokojem. Depandance Dalibor je propojena s hotelem Akademik Běhounek. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.
Cena od: 0 Kč
Město: Jáchymov
Hrázděný Dvůr

Hrázděný Dvůr

Nabízíme celoroční ubytování v pokojích se sprchou, WC, ledničkou, televizí se satelitem, varnou konvicí a WI-FI připojením. Nacházíme se v lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovi Lázně v centru obce Krajková 10 km od okresního města Sokolov.
Cena od: 250 Kč
Město: Habartov

Privat Radošov

Privat Radošov se nachází v krásném prostředí obce Radošov u Kyselky v udoli řeky Ohře nedaleko Karlových Varů (15km).  
Cena od: 250 Kč
Město: Kyselka

Penzion Marta

Penzion se nachází v klidné části Mariánských Lázní v blízkosti MHD. Dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny vlastním sociálním zařízením. Cena 250Kč/osoba.
Cena od: 250 Kč
Město: Mariánské Lázně

Pension Vlasta

Ubytování v rodinném domku,klid.
Cena od: 300 Kč
Město: Kynšperk nad Ohří

Pension Vlasta Macounová

Rodinný pension v klidové části města Chebu.
Cena od: 300 Kč
Město: Cheb

Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU - Penzion a Restaurant

Ideální místo pro firemní akce, školy v přírodě i aktivní individuální dovolenou v klidném a čistém přírodním prostředí na břehu Klínoveckého potoka na jižním úpatí Klínovce (1244m.n.m.), jen 20 minut chůze od spodní stanice lanovky na tuto nejvyšší horu Krušných hor i od lázeňské části města Jáchymov.
Cena od: 340 Kč
Město: Jáchymov
penzion Grácie

Penzion Grácie

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou/koupelnou od 300,-Kč. Možnost snídaní. Vhodné pro turisty, cyklisty a vodáky. Obec Loket, cena 350 Kč/osoba
Cena od: 350 Kč
Město: Loket

Penzion U KATA

Penzion se nachází přímo v historickém centru Chebu. Ujdete pár kroků a rázem se octnete na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad či na Chebském hradě.
Cena od: 350 Kč
Město: Cheb

Horský hotel M&M

Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé samostatné osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách s výhledem na Klínovec a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí dle věku
Cena od: 370 Kč
Město: Jáchymov

Stránky

Přihlásit se k odběru Západočeské lázně