GRANDHOTEL PUPP

Kdo z Vás by neslyšel o světoznámém karlovarském Grandhotelu Pupp? Legenda mezi hotely je situována v lázeňském území Karlových Varů a poskytuje tak hostům tichou a klidnou atmosféru.

V pokojích Grandhotelu Pupp je kladen velký důraz na vysoký standard komfortu a každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Všech 228 pokojů nabízí komfortně zařízenou koupelnu s vanou a/nebo sprchou, toaletu, k dispozici je fén, župan, pantofle, hotelová kosmetika a doplňky, pokojový trezor, internetové připojení, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, televizor se satelitním příjmem a Pay TV. Tiskárna a fax na požádání. Na výběr jsou kuřácké a nekuřácké pokoje s velkou postelí typu king nebo oddělenými postelemi twin. Je zajištěn denní úklidový servis včetně večerní služby odestýlání a 24-hodinová pokojová služba. Výběr místního a zahraničního denního tisku na recepci.
Některé pokoje mohou být propojeny a rozšířeny o další ložnici. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme nabídku. Vybrané pokoje jsou svým vybavením přizpůsobeny handicapovaným hostům. Přímo u hotelu je k dispozici rozlehlé hlídané parkoviště.
Příjezd od 14:00 hod. • Odjezd do 11:00 hod.
Pro hotelové hosty je k dispozici placené hlídané parkoviště (parkovné není v ceně pobytu a činí 350 Kč/den).V případě zájmu je možné vzít si s sebou i domácího mazlíčka (za poplatek 300 Kč/noc).
 

Orientační cena za noc a osobu: 
3 971 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Mírové náměstí 2
36001 Karlovy Vary
Česká republika
50° 13' 12.1152" N, 12° 52' 42.8808" E
CZ