apartmá/penzion Vila Alena

Rodinný apartma/pension Vila Alena se nachází v klidném prostředí východních Krkonoš v nejvýše položené obci Horní Malá Úpa (1050 m.n.m.). Vila Alena je situována na velice tichém a klidném místě. Pro svou polohu s výhledem na majestátnou horu Čech, (SNĚŽKU 1602 m.n.m a ČERNOU HORU) je oblíbena hosty, kteří ve Vile opravdu nacházejí rodinnou pohodu a cítí se tu opravdu jak doma. nocni pohled - vila alena- krkonose Každý pokoj je vybaven BTV + SAT a má své nově vybudované sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Apartma/penzion Vila Alena je dvoupodlažní objekt. Na každém podlaží je zrekonstruováný, plně vybavený kuchyňský kout. Mimo vlastního stravování nabízíme hostů možnost polopenze nebo objednání pouze snídaně.

Okolí penzionu Vila Alena

V blízkosti našeho penzionu (cca 300m) naleznete poštu, restaurace, potraviny, market a nové infocentrum s obchodem nabízejícím upomínkové předměty. V Horní Malé Úpě u hraničního přechodu s Polskem můžete také navštívit novou víceúčelovou sportovní halu a relaxovat zde v bazénu, sauně, soláriu a nebo si dopřát masáž po celodenním lyžování. Tato hala Vám nabídne i tenisové kurty, posilovnu a víceúčelovou tělocvičnu.Léto nabízí nejen ideální podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku, ale i sběr lesních plodin a relaxaci v krásném prostředí Krkonoš.

Lyžařské areály v Malé Úpě

Malá Úpa nabízí svým hostům dva velké lyžařské areály. Nově otevřený lyžařský areál "Malá Úpa", který je vzdálený pouhých 300m od apartmá/penzionu Vila Alena a areál "U Kostela" jenž se nachází 2km od našeho penzionu. Oba lyžařské areály disponují také sjezdovkami s vlekem i pro ty nejmenší a samozřejmě nechybí lyžařská škola nebo půjčovna lyží, snowboardů, saní, ježdíků atd.

Pro maximální pohodlí našich hostů je v zimních měsících zajištěn SkiBus, který Vás zdarma odveze do vzdálenějšího lyžařského areálu "U Kostela"

Běžecké tratě

Pro ty, kteří se raději než na sjezdovku vydají do bílé stopy, jsou připravené běžecké tratě. Tyto běžecké tratě jsou upravované během celé zimní sezóny a jsou vzdáleny od našeno penzionu cca 50m.
Parkování v letní sezóně přímo u pensionu, v zimním období (cca 100 m) na střeženém parkovišti.
Ve vzdálenosti 300 m od objektu se nachází restaurace, obchod, pošta. Kouřit v pensionu lze na vyhrazených místech. Domácí zvířata jsou za poplatek povolena. K zapůjčení dětská postýlka a vanička. Děti se slevou 30%
Tipy na výlet

Ski areál Malá Úpa - SKiMU - 0.3 km
Sněžka - 7 km
Pec pod Sněžkou - 14 km
Černá hora - 18 km
Trutnov - 30 km (krytý bazén,koupaliště)
ZOO Dvůr Králové nad Labe - 38 km
Zámek Kuks + Betlem M. Brauna - 45 km
Adršpašské skály - 45 km
Vrchlabí - 45 km
Hronov (rodiště Aloise Jiráska) - 60 km
Náchod - 60 km
Špindlerův Mlýn - 70 km
Obří akvárium - Hradec Králové - 75 km

Orientační cena za noc a osobu: 
330 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní Malá Úpa
54227 Malá Úpa
Česká republika
50° 44' 43.1772" N, 15° 49' 17.8428" E
CZ