Villa KONOPIŠTĚ

Villa se nachází v krásném a klidném prostředí, nedaleko našich nejkrásnějších zámků Konopiště a Jemniště; 3 km od golfového resortu Konopiště. Obec Nesvačily se nachází 35km jižně od hlavního města České republiky Prahy, je vzdálena 8km od Benešova.

Villa nabízí ubytování ve 3 vkusně zařízených pokojích, ve ktrých jsou manželské postele. Celková kapacita objektu je 6 osob.

VYBAVENÍ OBJEKTU

TV v obývacím pokoji a v každé ložnici (celkem 4ks), DVD, satelit, WI-FI připojení zdarma, rádio, kompletně zařízená kuchyň (mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač), jídelní stůl s židlemi. Šatna s možností uložení kol a golfových bagů.
Za domem je zahrádka s posezením. Parkování přímo u villy (oploceno).

ZÁBAVA A RELAX
Nejbližší restaurace: Restaurace na letišti (cca 2 km)- pěkná procházka; další možností je restaurace přímo v Golfovém resortu Konopiště; S-centrum v Benešově - PIZZA a především italska kuchyně; v Benešově je ještě několik dalších restaurací.

S-centrum (www.scentrum.eu) - pro aktivní pobyt můžete navštívit sportovní centrum a restauraci v Benešově, kde si po příjemné večeři můžete zahrát bowling, případně badminton nebo tenis. (8 km)

10 km od obce Nesvačily je nově otevřený unikátní víceúčelový areál „Čapí hnízdo“ (investice Andreje Babiše), jehož součástí je např. i Ekocentrum (www.capihnizdo.cz)

Za zmínku stojí i Hřebčín Favory s chovem Starokladrubských koní, sídlem je barokní statek Benice. Je možno svést se kočárem ze statku až na Konopiště. Statek je 16 km od Nesvačil (www.favory.cz)

Výuka Nordic Walking v Konopišti, které vede zkušená lektorka s mezinárodní licencí pro výuku toho sportu (www.faktorplus.cz)

Vojenské technické muzeum Lešany (http://www.vhu.cz/cs/stranka/vojenske-technicke-muzeum/)

Lanový park v Týnci nad Sázavou: (www.bisport.cz/cz/lanovy-park)

Hrad Český Šternberk (www.hradceskysternberk.cz)
Zámecký park a zámek Vlašim (www.vlasimskypark.cz)
Zámek a park ve Vrchotových Janovicích (www.mestysvrchotovyjanovice.cz/cz/zamek-1.html)

Město Tábor je vzdáleno 40 km jižně od obce Nesvačily.

Monínec (www.moninec.cz) je 30 km směrem na Tábor, kde je v létě otevřeno velké lanové centrum a v zimě výborné lyžařské podmínky.

Orientační cena za noc a osobu: 
500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Nesvačily 142
25751 Bystřice
Česká republika
49° 44' 3.7392" N, 14° 38' 0.2364" E
CZ