U Krále Šumavy

Lokalita: 
Hotel U Krále Šumavy má pro Vaše pohodlí připraveno pohodlné ubytování o celkové kapacitě 50 lůžek.

Hotel U Krále Šumavy má pro Vaše pohodlí připraveno pohodlné ubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Pro Vaši maximální spokojenost jsme vytvořili více typů ubytování v 15 pokojích ve složení: 2,3,4,5 pokoje a 2 mezonetová čtyřlůžková apartmá, často využívána rodiny s dětmi. Standardní výbavou každého pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC, TV/SAT a lednice. Po domluvě Vás rádi ubytujeme i s Vašimi domácími mazlíčky.

Půjčovna horských kol a sportovních potřeb pro zimní a letní sporty je v bezprostřední blízkosti hotelu U Krále Šumavy.

Hotel U Krále Šumavy má vlastní parkoviště, dobře dostupné i v zimním období, společenský sál s možností velkoplošné projekce filmů. Letní sportoviště v blízkosti hotelu umožňují hrát odbíjenou a tenis. Pokladny centra sjezdového lyžování jsou vzdáleny pouze 100 m od hotelu Chata U Krále Šumavy, kde jsou skvělé podmínky hlavně pro rodiny s dětmi. Nebo je možné se skibusem přepravit do 12 km vzdáleného lyžařského areálu Zadov. Vyznavači bílých stop pak budou nadšení z desítek kilometrů kvalitních, vyznačených a upravených stop zasněženou krajinou Šumavy.

Orientační cena za noc a osobu: 
400 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kvilda 27
38493 Kvilda
Česká republika
49° 1' 4.098" N, 13° 34' 45.8148" E
CZ