Sport hotel

Lokalita: 
Hotel nabízí 17 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a koupelnou s vlastním WC. Vlastní WIFI sítí s možností připojení k internetu zdarma. Parkování v areálu hotelu zdarma. S tylová restaurace s celkovou kapacitou 60 osob nabízí českou i mezinárodní kuchyni a zájezdní stravování.Při hromadných sportovních akcí možnost vytvoření individuálního stravování s důrazem na potřeby sportovců. Hostům je rovněž k dispozici Pivnice s kapacitou 50 osob a TV. Vhodné pro soukromé oslavy, firemní setkání, svatby, apod. Všichni hosté mohou využívat privátní saunu s kapacitou 8 osob a relaxační místnost. V blízkosti hotelu se rovněž nachází multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Sport hotel je ideálním místem pro trávení zimní i letní dovolené, firemní setkání, teambuildingové akce, sportovní soustředění, oslavy narozenin a výročí, svatby.
V okolí hotelu se nachází výtečné turistické a cykloturistické trasy a v zimě také mnoho sjezdových a běžeckých tratí (Pernink, Boží Dar, Klínovec). Možnost napojení na Krušnohorskou magistrálu.
Hotel nabízí 17 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a koupelnou s vlastním WC. WIFI zdarma.
Stylová restaurace s celkovou kapacitou 50 osob nabízející českou i mezinárodní kuchyni.
Všem hostům je k dispozici privátní sauna. Možnost pronájmu multifunkčního hřiště vedle hotelu.
Parkování v areálu hotelu zdarma.

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Perninská 280
36235 Abertamy
Česká republika
50° 22' 2.6508" N, 12° 48' 49.0284" E
CZ