Residence 7 Angels

Lokalita: 
Tato rezidence z 15.st. v exkluzivní lokalitě Starého Města pouze několik kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí nabízí romanticky zdobené apartmány a plně klimatizovanou restauraci v secesním stylu s letní terasou, svěží zahradou a živou hudbou.

Residence 7 Angels se nachází na exkluzivním místě, na pěší zóně Starého Města, jen pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Residence nabízí ubytování v klasických dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou rozměrů 30 až 95 m2. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní sprchou či vanou, sat TV, telefonem, lednicí, komfortním stylovým starožitným (styl La Patio) i moderním nábytkem. Plně klimatizovaná restaurace v secesním stylu nabízí klasickou českou i mezinárodni kuchyni. Na své si přijdou i milovníci ryb a dobrého českého, moravského i francouzského vína. Každý pátek a sobota od 19:30 živá hudba.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jilská 20
11000 Praha
Česká republika
50° 5' 8.6784" N, 14° 25' 9.1344" E
CZ