Rekreační středisko TRAMO

Středisko se nachází 200 metrů od přehradní nádrže Seč v místní části zvané Ústupky. Středisko se nachází v klidné části přehrady, vhodné zejména pro rodinnou rekreaci.

3x čtyřlůžková chatka- kuchyňka, sprchový kout, WC Nově zrekonstruované čtyřlůžkové chatky s vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu, teplé a studené vody a kuchyňské linky. (čtyři lůžka kompletně povlečená, stůl, židle, skříň, lednička, elektřina, dvou plotýnkový elektrický vařič, nádobí, elektrické konvektory na přitápění v chladnějším období) Přívod elektřiny a vody je měřený – běžná spotřeba je zahrnuta v ceně, pokud bude překročena je nutné rozdíl doplatit. 1x čtyřlůžková chatka – kuchyňka, WC (čtyři lůžka kompletně povlečená, stůl, židle, skříň, vybavená kuchyňka s lednicí, teplá a studená voda, WC, možnost přitápění v kamnech na dřevo, sprchy společné na budově.) V místě restaurace, volejbalové hřiště, půjčování loděk, parkoviště zdarma.

Orientační cena za noc a osobu: 
250 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Ústupky 246
53807 Seč
Česká republika
49° 49' 13.5732" N, 15° 39' 24.8004" E
CZ