Rekreační chalupa Lobendava

Moderně zařízená chalupa na klidném místě v oplocené zahradě s venkovním posezením a ohništěm. Vhodné ubytování k poznávání přírody a turistických cílů na české i německé straně hranice. Cyklostezky v blízkém okolí, pěkný aquapark ve městě Sebnitz 10 km od objektu.

Ubytování Lobendava rekreační chalupa na prahu národního parku České Švýcarsko
Rekreační a moderně zařízená chalupa na klidném místě v obci Lobendava ve Šluknovském výběžku – nejsevernější části ČR –, nedaleko národního parku České Švýcarsko a chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a Lužické hory. K dispozici jsou 3 pokoje pro 9 osob, plně zařízená kuchyně, koupelna s vanou a WC, společenská místnost s posezením u krbu a velká oplocená zahrada s terasou a ohništěm. Hosté mohou vyrážet na výlety do přírody na české i německé straně hranice.
Ubytování Lobendava rekreační chalupa na prahu národního parku České Švýcarsko
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so) spotřebu plynu spotřebu vody 1 pytel dřeva
Cena nezahrnuje: spotřebu el. energie (platí se na místě dle skutečné spotřeby) spotřebu dřeva nad 1 pytel (platí se na místě dle skutečné spotřeby) ložní prádlo (vlastní, nebo za poplatek 100 Kč/lůžko na místě) místní poplatek (platí se na místě pronajímateli) závěrečný úklid (hosté musí provést sami) kauci 1 500 Kč (vrací se při odjezdu
 

Orientační cena za noc a osobu: 
1 650 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Lobendava
40784 Lobendava
Česká republika
51° 1' 8.8824" N, 14° 18' 54.7236" E
CZ