Privát u koní

Lokalita: 
Objekt se nachází v malé vesničce Úherce v Plzeňském kraji. Objekt se nachází v prostoru jízdárny. Možnost celodenního pobytu s koňmi, výuka začátečníků, projížďky do přírody, vhodné i pro rodinny s dětmi. V zimě lyžování za koněm. Vhodné pro prožití dovolené v klidu malé vesnice, ale přesto nedaleko Plzně se všemi jejími kulturními a sporovními možnostmi.

Privát U koní - Privát U koní se nachází v malé vesničce Úherce 10 km od Plzně. Hlavní předností je ubytování v soukromí, v klidu malé vesničky, ale přesto v dosahu města Plzně, s jeho širokými kulturními a sportovními možnostmi a spoustou historických památek. Jsou v něm k dispozici 3 samostatné pokoje, 2x soc. zařízení a společná kuchyně. - více Celková kapacita je 11 osob. Je plně vybaven pro prožití hezké dovolené. Je možné pronajmout i celý objekt. Je nově opraven, vybaven pěkným nábytkem a patří k němu malá zahrádka s úplným soukromím, s posezením a grilem. Cena za objekt 2100,- Kč/den. Od ceny se odečte 100,- Kč za každé neobsazené lůžko. V ceně je zahrnuta energie, ložní prádlo, úklid, parkování před objektem, úschova kol. Pobyt se psy povolen za poplatek 50,- Kč/noc. Objekt je nekuřácký. K dispozici otevřené za poplatek i uzavřené parkoviště. Ceny v ceníku jsou uvedené za 2 noci a více. Při ubytování pouze na 1 noc připočítáváme 50,- Kč na osobu na lůžkoviny.

Orientační cena za noc a osobu: 
300 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Náves 18
33023 Úherce
Česká republika
49° 42' 1.7064" N, 13° 12' 56.8872" E
CZ