Penzion U Hrádku

Komfortně zařízený penzion s restaurací, situovaný v samotném centru Národního parku Podyjí , nedaleko Vranovské přehrady a města Znojmo. Ideaální podmínky pro rodinou dovolenou . pobyty a dětmi , cykloturistiku a firemní klientelu.

Široká nabídka možností našeho penzionu osloví nejen příznivce aktivní dovolené, firemní zákazníky, ale i Vás všechny, kteří hledají klidnou rodinnou dovolenou v přírodě s důrazem na vysoký standard ubytování a individuální přístup k hostům. Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní hotelové pokoje v uzavřeném a pečlivě udržovaném areálu. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinnou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití. Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky – a to přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem. Výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších. Penzion, mimo jiné, splňuje přísná kritéria několika certifikací, které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Lukov 25
66902 Znojmo
Česká republika
48° 51' 25.308" N, 15° 54' 34.9848" E
CZ