Penzion U dvou jelit

Lokalita: 
Penzion U dvou jelit je rodinný penzion o kapacitě 19 lůžek, nachází se v malebné krajině na hranici Železných hor a Žďárských vrchů. Penzion je nekuřácký i restaurace je nekuřácká a kuchyň je převážně česká domácí. Kameničky, cena 200 Kč/osoba
Penzion U dvou jelit

Penzion U dvou jelit je rodinný penzion o kapacitě 19 lůžek, 1xjednolůžkový, 2xdvoulůžkový, 2xtřílůžkový, 2xčtyřlůžkový. Můžete k nám vzít i svoje domácí mazlíčky... jejich pobyt je zcela zdarma. Penzion je nekuřácký i restaurace je nekuřácká a kuchyň je převážně česká domácí. U nás se najíte i ve 21 hodin večer , zavírací den je pondělí. Restaurace je otevřena od 11 hodin do 22, o víkendu do 23 hodin. Za penzionem je terasa s výhledem do přírody a velká zahrada.

Nedaleko penzionu asi 6km je krytý plavecký bazén, sjezdovky a jsou zde i běžkařské trasy. Podívejte se na naše web stránky kde jsou i tipy na výletyy www.dvejelita.cz

Děláme různé akce např. jelení hody, svatomartinskou husu a svatomartinské víno, večery s živou kapelou, Silvestr vše na našem facebooku.... Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Orientační cena za noc a osobu: 
200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kameničky 115
539 41 Kameničky
Česká republika
49° 44' 17.5884" N, 15° 58' 35.1084" E
CZ