Penzion Severka

Penzion nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Stravování pro ubytované hosty je zajištěno přímo v penzionu. Na základě přání ubytovaných hostů formou snídaní či polopenzí. Otevírací doba v restaurace penzionu je pro ubytované neomezena.

Rodinný penzion SEVERKA se nachází v podhorském městečku Smržovka v nadmořské výšce 560 m.n.m., 3,5 km od známého střediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Leží na ideálním místě pro poznávání krás Jizerských hor, či nedalekých měst Jablonec nad Nisou 5 km, Liberec 14 km a Harrachov 19km. Penzion nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Stravování pro ubytované hosty je zajištěno přímo v penzionu. Na základě přání ubytovaných hostů formou snídaní či polopenzí. Otevírací doba v restaurace penzionu je pro ubytované neomezena. K penzionu patří i vlastní uzavřené parkoviště, lyžárna, úschovna kol, které mohou ubytovaní hosté využívat zcela zdarma.Zahrada penzionu nabízí volný pohyb dětí, trampolínu, terasu a zahradní posezení u krbu a ohniště.

Orientační cena za noc a osobu: 
340 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kostelní 427
46851 Smržovka
Česká republika
50° 44' 17.6244" N, 15° 14' 34.674" E
CZ