Penzion Selský dvůr - Adršpach, Broumovsko

Ubytování ve stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmánech uprostřed CHKO Broumovsko. Zákazník má možnost výběru mezi ubytováním se snídaní nebo s vlastním stravováním. Police nad Metují, cena 350 Kč/osoba
Penzion Selský dvůr - Adršpach, Broumovsko

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a kuchyňkami včetně lednic. Dětské a sportovní hřiště, ohniště, parkoviště, wifi zdarma. Blízký Adršpach se svým skalním městem a celé Broumovsko je vhodné zejména pro pěší turistiku, cykloturistiku a dovolenou s dětmi.

V penzionu č. 1 poskytujeme ubytování včetně snídaně. Pro hosty je připraveno pět dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky) s vlastním sociálním zařízením a menším kuchyňským koutem na pokoji (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba). Dále jsou zde dva podkrovní pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale bez kuchyňského koutu, tyto podkrovní pokoje jsou celoročně za zvýhodněnou cenu.

V penzionu č. 2 nabízíme ubytování s vlastním stravováním. V tomto penzionu je pět dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky) a dva samostatné apartmány až pro pět osob. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení a kompletně vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí). Zde se hosté stravují samostatně.

Parkoviště pro hosty je zdarma před penzionem. K penzionu dále patří dětské a sportovní hřiště, úschovna kol. Penziony jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu.

V okolí jsou známé Adršpašsko - Teplické skály, stolová hora Ostaš, Broumovské stěny, Jiráskovy skály, národní parky Stolové hory v Polsku, Broumov. Autem jsou dostupné Ratibořice - Babiččino údolí, zámek Nové Město nad Metují, Náchod, pevnosti Dobrošov a Březinka, ZOO + Safari Dvůr Králové nad Labem, Krkonoše s naší nejvyšší horou Sněžkou.

WWW stránky www.selskydvur.cz

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pěkov 153
54954 Police nad Metují
Česká republika
50° 34' 19.4088" N, 16° 14' 10.6692" E
CZ