Penzion ROSA Krkonoše

Lokalita: 
Penzion Rosa se nachází na okraji horského rekreačního střediska Horní Maršov, v údolí řeky Úpy, přímo mezi největšími turistickými středisky východních Krkonoš – Pecí pod Sněžkou a Janskými Lázněmi. V místě i okolí jsou ideální podmínky pro pěší turistiku, jízdu na kole, koupání, zjezdové lyžování, běh na lyžích, tenis, golf, paintball, ...

Ubytování je možné ve třech rodinných apartmánech (samostatných bytech) s kapacitou od dvou do osmi lůžek, každý apartmán disponuje vlastní kuchyňkou a sociálním zázemím. Samozřejmostí je Wi-Fi internet a parkování zdarma.

Turistika v okolí: oblast je ideálním místo na pořádání výletů do blízkého okolí: Pec pod Sněžkou – nejvyšší vrchol Sněžka, Janské Lázně (kabinková lanová dráha na Černou horu), Špindlerův Mlýn (pramen Labe), Adršpach (skalní mesto), ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Cykloturistika v okolí: v okolí výborné cyklistické stezky do okolí, možnost využít Krkonošské turistické linky s přepravou jízdních kol.

Lyžování v okolí: skiareály Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Janské Lázně (zastávka skibusu do všech středisk je vzdálena přibližne 300 m), Mladé Buky, přímo v Horním Maršově jsou tři menší lyžařské vleky.

Vybavení obce: prodejny potravin, pošta, lékárna, několik restaurací s možností celodenního stravování – v dosahu 10 min. pěšky, přímo v obci je několik možností zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení.

Orientační cena za noc a osobu: 
580 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pod Černým vrchem 215
54226 Horní Maršov
Česká republika
50° 39' 9.8892" N, 15° 49' 18.8832" E
CZ