Penzion a restaurace U Vleku

Lokalita: 
Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Je vhodná k pořádání různých oslav (firemní večírky, svatby, rodinné oslavy a pod.). Hora Sv. Kateřiny 390 Kč

Restaurace, nacházející se přímo u hraničního přechodu s Německem, má kapacitu 60 míst. Je vhodná k pořádání různých oslav (firemní večírky, svatby, rodinné oslavy a pod.) V letních měsících nabízíme našim hostům posezení na venkovní terase. V našem jídelním lístku najdete klasickou českou kuchyni, ale i minutky, dětská jídla, saláty a moučníky. Nabízíme také ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se snídaní. V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností i večerního lyžování. Lyžařský areál je také nástupním místem velmi známé Krušnohorské lyžařské magistrály. Její obdoba je také na Německé straně asi 1 km. od nás. Okolí města Hora Svaté Kateřiny je protkáno cyklostezkami a turistickými trasami v neobyčejně klidném prostředí. Na Růžovém vrchu stojí rozhledna, z které jsou pěkně vidět vrcholky okolních kopců a malebná údolí. Je 16 metrů vysoká a přístupná veřejnosti. Pro turisty a historiky je možnost (po předchozí domluvě) navštívit i Mikulášskou štolu, která se nachází v blízkosti restaurace, i štolu Fortuna na německé straně.

Doporučujeme také navštívit Seiffen www.seiffen.de který je vzdálen asi 5 km.

Lázeňské městečko Seiffen je vyhledávanou destinací pro svou neobyčejnou atmosféru, kde skoro v každém domě je buď výrobna, nebo obchod s tradičními dřevěnými výrobky. Za těmito výrobky jezdí každoročně mnoho turistů z Německa, Rakouska ale i jiných zemí, pro které jsou nedílnou součástí jejich tradiční výzdoby o vánoční a velikonoční svátky. Zvláště v době adventu má město díky své výzdobě velmi neobyčejnou atmosféru. Pro naše turisty návštěva tohoto města znamená vždy nezapomenutelný zážitek.

V Seiffenu je také bobová dráha, kterou můžete navštívit i s Vašimi dětmi.

V blízkosti restaurace je obchod, kde je možné zakoupit některé tyto výrobky a kde jeho majitel také brousí a prodává kameny. www.schauwerkstaettl.de

WWW stránky penzionu www.uvleku.webnode.cz

Přijeďte k nám se na vlastní oči přesvědčit, že Krušné hory už dávno nejsou zdevastované, ale naopak jsou krásné.

Určitě se k nám budete rádi vracet.

Více zde: http://uvleku.webnode.cz/o-nas/

Orientační cena za noc a osobu: 
390 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Dolní 333
435 13 Hora Sv. Kateřiny
Česká republika
50° 36' 30.8844" N, 13° 25' 47.5284" E
CZ