penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

V srdci MORAVSKÉHO KRASU, nedaleko propasti Macocha, Vám nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčením dětské postýlky.  

Pro celodenní stravování můžete využít naši restauraci s bohatou českou i zahraniční kuchyní. Všechny vnitřní prostory včetně restaurace jsou nekuřácké a v pokojích je přísný zákaz kouření. K restauraci je přilehlá venkovní zastřešená terasa. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je lednice, televize a WIFI zdarma. V těsném sousedství najdete přírodní koupaliště, možnost pěší i cykloturistiky a houbaření. V zimě také tratě pro běžkaře a bruslení na zamrzlém rybníce. V areálu je k dispozici otevřené ohniště, gril, dětské hřiště se skluzavkou, průlezkami, pískovištěm a trampolínou. Také stůl na stolní tenis a různé deskové hry. V obci Ruprechtov stojí za prohlídku došková chaloupka s egionálním muzeem a větrný mlýn s evropskou raritou HALLADAYOVOU TURBÍNOU. Nedaleká víska Senetářov Vám nabízí muzeum knoflíkářství a perleťářství  v místní doškové halupě. Městys Jedovnice Vám nabídne jezero, na kterém probíhají závody motorových člunů. Pro návštěvu ZOO s DINOPARKEM nebo AQUAPARKU zvolte okresní město Vyškov vzdálené 15 km od nás. Po cestě potkáte rozhlednu CHOCHOLÍK v Drnovicích. K celodennímu výletu lákají jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Punkevní jeskyně s propastí Macocha a projížďkou na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. Poblíž naleznete také Rudické propadání a větrný mlýn.

Orientační cena za noc a osobu: 
400 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Ruprechtov 245
68304 Ruprechtov
Česká republika
49° 19' 43.14" N, 16° 51' 5.0184" E
CZ