Penzion Nevcehle

Lokalita: 
Rodinný penzion na okraji obce Nevcehle nedaleko historického města Telč nabízí příjemné prostředí a soukromí v uzavřeném areálu, kde je možnost trávit rodinnou dovolenou.

Pension se nachází na okraji malé obce Nevcehle, která je 7 km od města Telče a 20 km jižně od krajského města Jihlavy. Má zatravněný, zcela uzavřený dvůr s pergolou, venkovním krbem a dětským koutkem. Uvnitř je vybaven společenskou místností s krbem a pokoji.

Velmi příjemné prostředí ve zcela uzavřeném areálu pensionu se spoustou květin je ideálním místem pro klidnou rodinnou rekreaci v naprostém soukromí. Máme pokoje se třemi a se čtyřmi lůžky, každý má KK na přípravu snídaně.

Všechny pokoje mají své sociální zařízení.

Stravování je možné v blízké restauraci (7km), nebo vlastními silami. Pro hosty je k dispozici lávový gril, kde můžete připravovat různé pochoutky . Majitelé pensionu jsou připraveni vyhovět vašim přáním /dle možností/, pomoci při plánování výletů do okolí a informovat o všem zajímavém, pro rybáře povolenku, domluvit projížďky na koních atd.

Optimální poloha našeho pensionu v srdci Českomoravské vysočiny je velmi dobrým východiskem k mnoha výletům za kulturními památkami a krásami přírody Vysočiny.

Hlavním lákadlem pro naše hosty je starobylá Telč, jejíž historické jádro bylo v roce 1992 zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, dále pak hrad Roštejn, Slavonice, příroda v České Kanadě a čisté rybníky na koupání v blízkém okolí.

Při procházkách nebo projížďkách na kolech lze objevovat krásné kouty Vysočiny, ale i sbírat houby, borůvky apod. Pro sportovně založené hosty je možnost zahrát si tenis nebo golf, případně si zajezdit na koních.

WWW stránky www.pension.nevcehle.cz

Telefon: 732429994

Orientační cena za noc a osobu: 
300 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Nevcehle 78
58862 Urbanov
Česká republika
49° 13' 27.48" N, 15° 32' 11.9544" E
CZ