Penzion Na Mlatě

Rodinný penzion v obci Pavlice (18 km od Znojma, přímo na trase Jihlava - Znojmo), vybudovaný v roce 2011. Ceny ubytování od 620 Kč/os.

Citlivě zrekonstruovaná zemědělská usedlost s tradičními venkovskými prvky. Celková kapacita ubytování je 6 pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením, připojením na internet a po dohodě i TV. K dispozici je také společná kuchyňka. K areálu penzionu patří rozsáhlá zahrada, která je registrovaná ve skupině ,,Natur im Garten international“. Zde můžete aktivně trávit Váš volný čas, či relaxovat např.v houpací síti zavěšené mezi stromy.

V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází dvě víceúčelová hříště a fotbalové hřiště, která je možná za poplatek pronajmout. Se slevou pro ubytované si také můžete vypůjčit sportovní vybavení (MTB kola, tříkolky, tandem kolo, lehokolo, badminton aj.) v přilehlé půjčovně.

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti v areálu penzionu. Vaše vlastní kola či motocykl je možno uschovat v uzavřeném prostoru.

Orientační cena za noc a osobu: 
620 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pavlice 23
67156 Pavlice
Česká republika
48° 58' 18.6852" N, 15° 53' 51.018" E
CZ