Penzion Krkonoše

Představujeme vám nové ubytování v Krkonoších, rodinný penzion situovaný v malebné krajině východních Krkonoš, s výhledem na Černou horu, v moderní obci Mladé Buky s vlastním skiparkem i golfovým hřištěm s nejkrásnější vyhlídkou (na vrcholky Krkonoš).

Penzion Krkonoše nabízí ubytování na horách v obci Mladé Buky.
K penzionu navíc náleží velký pozemek o rozloze 5500 m2, jehož součástí je i parkoviště pro ubytované hosty. Dále na něm najdete spoustu ovocných stromů s možností volného česání ovoce pro přímou konzumaci, lískovými keři oddělené zákoutí u řeky, ideální pro posezení u táboráku. Naše lákadla pro Vás a Vaše děti v letní sezóně 2011 Možnost čerpat příspěvek z fondu FKSP vašeho zaměstnavatele Prostorný zastřešený altán s posezením (4,5 x 5,5 metru) nejen k romantické snídani v přírodě, ale i k večernímu grilování (možnost grilování vybraných zvěřinových lahůdek na lávovém kameni) Venkovní vyhřívaný bazén pro vás i vaše děti (délka 9,5 metru, šířka 4,5 metru, hloubka 1,22 m, solární ohřev + solární plachta) Dětské hřiště: skluzavka, houpačky, pískoviště, 3m skákací trampolína se sítí, 3x velký travnatý plac pro míčové hry Ohniště v lesním zákoutí u řeky k opékání buřtů či večerním táborákům s kytarou V blízkém okolí veškerá vybavenost. Přírodní i klasické koupaliště, golf Mladé Buky, bikepark, cyklostezky, krytý bazén, tenisové kurty, fitko, squash, fotbalové a softballové hřiště, projížďky na koních, ZOO a spousta dalších zajímavých turistických cílů Poskytování ubytování nás neživí. Baví nás mít plný dům spokojených hostů a proto chceme, aby vás pobyt u nás bavil

Orientační cena za noc a osobu: 
600 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Mladé Buky 88
54223 Mladé Buky
Česká republika
50° 36' 38.0304" N, 15° 49' 28.0668" E
CZ