Penzion Kerak

Penzion Kerak -lze pronajímat celý objekt 6-8 osob nebo jednotlivé pokoje(2 třílůžkové, jeden dvoulůžkový).Každý pokoj vybaven koupelnou se sprchou a WC, televizí.Pokoje jsou v patře s terasou.V přízemí kuchyň s jídelním koutem,možnost vlastního vaření.K dispozici zahrada s ohništěm,hřiště.Poskytovány masáže,turistický průvodce. 

Rekreační dům-penzion Kerak leží v klidné oblasti Červená nad Vltavou v obci Jetětické Samotyuprostřed nádherné přírody, v blízkosti jsou lesy a řeka Vlatava s pláží ke koupání - 1 km.
Kapacita - 6 - 8 osob.Pokoj č. 1 - třílůžkový - mikrovlnná trouba,LCD televize s DVD.Pokoj č. 2 ložnice třílůžková, LCD televize.Pokoj č. 3 - dvoulůžkový,LCD televize.Každý pokoj má koupelnu se sprchou a WC.Poskytovány masáže od maséra, školeného v REFIT Praha.Cyklistický a turistický průvodce, knihovna.K zapůjčení:žehlička,CD přehrávač,knihy, pro děti hračky,venkovní gril.
Zahradní posezení s ohništěm u romantického srubu,součástí soukromý park.Hřiště- houpačka,skluzavka,míčové hry,pískoviště.Parkování v objektu,úschovna kol.

Orientační cena za noc a osobu: 
300 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jetětické Samoty 85
39843 Bernartice
Česká republika
49° 22' 7.8924" N, 14° 22' 50.4732" E
CZ