Penzion Karolín

Penzion KAROLÍN, jenž je součástí statku Dvůr Karolín, se nachází na samotě u obce Malšice, 10 km od města Tábor, v poklidu a čistotě kouzelné přírody jižních Čech.

Penzion KAROLÍN, jenž je součástí statku Dvůr Karolín, se nachází na samotě u obce Malšice, 10 km od města Tábor a 12 km od lázeňského města Bechyně, v poklidu a čistotě kouzelné přírody jižních Čech.
Objekt, ve kterém se kromě penzionu s restaurací nachází také jezdecká stáj a fitness, byl po celkové rekonstrukci otevřen v červnu 1996.
Penzion *** s max. kapacitou 20 lůžek nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím a barevnou TV. Některé pokoje mají možnost přistýlek. Novinkou je apartmá o dvou místnostech s příslušenstvím a BTV. V tomto apartmá Vás jistě kromě stylového vybavení překvapí i funkční krb, který Vám zpříjemní atmosféru Vašeho pobytu.
Jezdecká stáj se nachází v areálu dvora a její služby jsou po předchozím objednání k dispozici našim hostům i ostatním zájemcům o jízdu na koni a jezdecký sport. Pod dohledem naší instruktorky je možné absolvovat výcvik pro začátečníky nebo vyjížďku do přírody pro pokročilejší.

Orientační cena za noc a osobu: 
930 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Příběnická 85
39175 Malšice
Česká republika
49° 22' 38.1324" N, 14° 34' 17.1948" E
CZ