Penzion Kaliště

V horách na jihu Čech, 5 km od rakouských hranic a 23 km od jezera Lipno naleznete uprostřed české přírody holandskou pohostinnost.

Česká republika je stále oblíbenější zemí, kde lidé tráví svou dovolenou. Je to země úžasných možností. Země s příjemným podnebím, nádhernou krajinu, bohatou kulturu a nesčetnými sportovními možnostmi. A navíc, ceny jsou zde stále ještě přijatelné.  Proto jsme my, nizozemský manželský pár, znovu otevřely dveře našeho penzionu.

Penzion Kaliště je bývalé venkovské sídlo, postavené těsně před druhou světovou válkou a v roce 1993 zcela zrenovované pro pobyt hostů. Od počátku roku 2005 jsme hrdými majiteli Kaliště. Zaměřujeme se na lidi, kteří se rádi potěší všemi možnostmi, které jižní Čechy nabízejí, avšak kteří se raději chtějí vyhnout plným rekreačním parkům. Zaměřujeme se na lidi, kteří milují romantiku Česka, ale hledají komfort západoevropského ubytování. Lidi, kteří se cítí jako doma v rodinném penzionu. Ať už individuálně, nebo s partnerem či ve skupině. V Kališti naleznete, co hledáte: Klid po příjemně stráveném dobrodružném dnu, nebo naopak navázání sociálních kontaktů se skupinou či ostatními hosty.

Orientační cena za noc a osobu: 
610 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Trojany 1
38272 Dolní Dvořiště
Česká republika
48° 39' 44.7336" N, 14° 24' 46.8504" E
CZ